Breaking News

Главная » Политика » Ірина Геращенко про закон про наклеп

Ірина Геращенко про закон про наклеп

Ірина ГеращенкоІрина Геращенко (народний депутат) вважає, що закон про наклеп поправками виправити неможливо, його потрібно просто скасувати.
За словами політика робота, яка була проведена протягом останнього тижня, показала, що законопроект Журавського повинен піти у небуття. «Ми (депутати, журналісти) вимагатимемо розглянути цю постанову на Погоджувальній раді 1 жовтня як першочергову, щоб вже у вівторок були відомі результати голосування», — проголосила вона.
Також пані Геращенко зазначила, що жодними змінами цей законопроект не виправити, адже «кримінальна відповідальність» залишається у будь-якому випадку. Тому його потрібно поховати у зародку.
Депутат наголосила, що представники Партії регіонів «лукавлять», коли заявляють про відкликання закону, адже процедура не дозволяє цього зробити через відсутність подібної норми в парламенті. «Не існує такого поняття, як «вважати недійсним перше голосування»», — зауважила вона.
Відклик законопроекту – це, у першу чергу «переключення» уваги суспільства від інших гострих тем, які панують у суспільстві та ставлення Партії регіонів до журналістів, адже створений цей документ насамперед саме для журналістської спільноти, а також представників опозиції. «На мою думку, Партія регіонів вноситиме не один подібний закон, який призведе до погіршення демократичних стандартів та працюватиме на розкол суспільства», — підсумувала вона.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх