Breaking News

Главная » Политика » Російські опозиціонери в Києві

Російські опозиціонери в Києві

Українська організація «Боротьба» може виступити головним інформатором для ЗМІ про «репресії» щодо російського опозиційного руху «Лівий фронт».
Коорінатор українського руху «Боротьба» Сергій Киричук розповів «Сьогодні» про їх взаємодію з російськими колегами з «Лівого фронту», а також подробиці викрадення в Києві Леоніда Развозжаева.
«За моєю інформацією з російських джерел, Леоніда викрали в Києві російські спецслужби. Його вже доправлено до Москви і заарештовано на 48 годин», — говорить Киричук. Цю інформацію «Сегодня» підтвердив депутат Держдуми від «Справедливої Росії» Ілля Пономарьов, помічником якого є Развозжаев.
За його словами Киричук, «Боротьба» і «Лівий фронт» після Маршу мільйонів, який пройшов у російській столиці 6 травня, підписали угоду про те, що якщо у відношенні Сергія Удальцова і його соратників посиляться репресії, то російська опозиція частково переїде в Київ, а «Боротьба» виступить для громадськості як головний інформатор. Киричук розповів, що угода була підписана весною, а ЗМІ про це були повідомлені лише у вересні. Координатор «Боротьби» мотивував запізнілий прес-реліз тим, що у розголошенні інформації раніше не було необхідності. Однак додав, що весь цей час вони активно співпрацювали з «Лівим фронтом» — обмінювалися досвідом та візитами. На запитання «Сегодня», чи приїжджали в Київ Удальцов і Развозжаев влітку або восени цього року, а також що являє собою обмін досвідом, Киричук розповідати відмовився.
Відзначимо, «Боротьба» — це громадський рух, який виступав, зокрема, проти нового Трудового кодексу. Найближчим часом планується створення однойменної партії. Сам Киричук балотується в нардепи в одному зі столичних округів.
Нагадаємо, Слідчий комітет (СК) РФ порушив кримінальну справу проти Леоніда Развозжаева після того як на російському каналі НТВ був показаний фільм «Анатомія протесту-2», де нібито Развозжаев, опозиціонер Сергій Удальцов (його днями затримали, а потім випустили під підписку) і грузинський військовий чиновник Гіві Таргамадзе обговорюють організацію масових заворушень у Росії для захоплення влади. У розмові співрозмовники уточнюють, що непогано б почати з Калінінграда, Москви і Владивостока.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх