Breaking News

Главная » Политика » Що знайшли у Тимошенко крім дозиметрів?

Що знайшли у Тимошенко крім дозиметрів?

Державна пенітенціарна служба України показала фото препаратів, які були знайдені в тайнику палати Юлії Тимошенко 13 вересня під час огляду в УКБ «Укрзалізниці».
Назви на тюбику, таблетках і бульбашці були ретельно затерті (тюремники кажуть, що вони були заретушовані для об’єктивності експертизи, яка триватиме 2 тижні).
Госпенітенціарная служба зазначила, що вилучення ліків здійснювалося безпосередньо працівниками Качанівської колонії і було документально оформлено.
Видання «Сегодня» показало фото кільком досвідченим фармацевтам. «Капсули з порошкоподібнми ліками, які були знайдені у Тимошенко, схожі на ті, в яких містяться і безрецептурні препарати, і препарати суворого обліку, а тюбик дуже схожий на той, в якому продають зігріваючу мазь «Фіналгон». Що стосується бульбашки, то там могла бути і спиртова настоянка для розтирання попереку. А таблетки схожі на знеболюючі», — повідомили фахівці.
Нагадаємо, чинне законодавство не дозволяє засудженим зберігати та вживати медпрепарати, що не призначені лікарями.
Правозахисник Едуард Багіров розповів «Сегодня», що покарання за зберігання заборонених медпредметів в місцях позбавлення волі загрожує ув’язненому покаранням від попередження до додаткового ув’язнення строком на кілька місяців.
Як було вже озвучено, медики продовжили лікування засудженої Тимошенко ще мінімум на місяць (незабаром закінчується термін у 8 тижнів тихого режиму, про який просили німецькі лікарі).

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх