Breaking News

Главная » Политика » Сергій Таран щодо думки спостерігачів ПАРЄ

Сергій Таран щодо думки спостерігачів ПАРЄ

У Європі не виключають заворушення в Україні. Так вважає Сергій Таран (політолог), що прокоментував заяву голови спостерігачів ПАРЄ щодо революції, яка може відбутися у країні не раніше, ніж за 25 років. Також політолог вважає, що наразі просто необхідна угода з ЄС.
«Заяви, що отримала Україна – це не лише ставлення та обурення європейської спільноти, а й українських громадян. Про легітимність виборів красномовно свідчать рейтинги опозиції. Адже Тимошенко знаходиться у в’язниці, не маючи змоги навіть зустрітися із громадянами, а опозиційні сили фактично являються основними претендентами на майбутніх виборах», — зазначив політолог.
Експерт наголошує, що у вищезазначеній заяві немає нічого нового, але українська влада не робить жодних кроків на шляху вирішення цих питань. «Це чергова цеглинка у стіні непорозуміння між Україною та країнами Європи, яку ретельно будує Янукович», — впевнений Сергій Таран.
Він, також, зазначає, що вибори – це певні зміни. Найлегше змінити владу під час президентських виборів. Парламентські ускладнюються великою кількістю політичних партій та кандидатів, кожен з яких має свій месидж. Очевидно, що після помаранчевої революції у Європі відчувають можливість якихось заворушень.
Експерт вважає, що заворушення можливі й набагато раніше, ніж за 25 років. «Якщо зараз немає якихось відчутних «хвилювань», то вони обов’язково будуть під час президентської кампанії. До неї ж будуть відбуватися різноманітні «репетиції». Щоб їх уникнути, владі потрібно робити певні, реальні кроки», — підсумував він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх