Breaking News

Главная » Политика » Штефан Фюле про співпрацю з Україною

Штефан Фюле про співпрацю з Україною

Штефан ФюллеШтефан Фюле (Wiki) (Єврокомісар, що займається питаннями розширення Європейської політики сусідства) вважає, що основним непорозумінням між Україною та Європейським Союзом є нерозуміння керівництва нашої держави того, чого від неї хочуть закордонні політики.
Саме таку думку він висловив журналісту «Комерсант-Україна». Окрім того, відповідаючи на питання про свої враження від зустрічі із Віктором Януковичем, Штефан Фюле зауважив: «Це одне із важливих та цікавих завдань, які стоять перед нами. Потрібно не тільки навчитися спілкуватись один з одним, а й розуміти одне одного. Наш «діалог» дуже часто нагадує форму монологу».
За словами Єврокомісара домовленості між Україною та Євросоюзом не працюють: «Навіть коли вдається спілкуватися «діалогом» і виникає відчуття взаєморозуміння, все одно пізніше приходить розчарування, адже домовленості, які були обговорені під час зустрічі – не працюють. Саме із цією важливою проблемою нам доведеться працювати» — підсумував Штефан Фюле.
Також Єврокомісар зазначив (у ході Ялтинської зустрічі), що стосунки між Євросоюзом та Україною не зрушать з місця до тих пір, доки не буде видно прогрес у справах політичних в’язнів – Луценко та Тимошенко.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх