Breaking News

Главная » Политика » «STOP» закону про наклеп!

«STOP» закону про наклеп!

Сьогодні, 1 жовтня 2012 року під Кабінетом міністрів проходить акція проти ухвалення законопроекту про наклеп, на якій зібралося вже близько 50 журналістів. Вони стоять із білими папірцями в руках, які символізують неможливість журналістики як роботи після прийняття цього законопроекту.
«Першими нашими діями, як тільки стало відомо про акцію протесту під Кабміном – була поїздка до Києва. Якщо законопроект ухвалять, журналісти не зможуть нормально працювати. У нас в Чернівцях вже відбулася акція «»STOP» закону про наклеп!» де були присутні близько 200 осіб», — поділився інформацією з інших регіонів Василь Заблоцький (керівник Чернівецької ТРК «ТВА»).
Чернівецькі журналісти прибули на акцію «»STOP» закону про наклеп!» першими. Окрім цього, до людей під Кабміном приєдналися 10 активістів «Спротиву» (громадської організації).
Як повідомлялося раніше, комітет свободи слова та інформації вимагає від ВР скасувати прийняте у першому читанні рішення про ухвалення закону про наклеп. Юрій Стець (голова комітету) офіційно повідомив: «На позачерговому засіданні депутати від опозиції та більшості голосуванням прийняли постанову в якій йдеться про скасування рішення, яке було прийнято у першому читанні законопроекту Журавського, а також залучати у майбутньому комітет з питань свободи слова та інформації до списку присутніх при розгляді подібних питань».

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх