Breaking News

Главная » Политика » Тимошенко і дозиметри

Тимошенко і дозиметри

Юлія ТимошенкоПід час обшуку камери Юлії Тимошенко, який відбувся нещодавно, тюремники знайшли два дозиметри, заховані у своєрідну схованку – том Кримінально-процесуального кодексу (екс-прем’єр вимірює рівень радіації у приміщенні). Дозиметри було вилучено. Захисник Тимошенко, Сергій Власенко повідомив про свій намір передати нові прилади в лікарню «Укрзалізниці».
«Так як дозиметри не входять у перелік речей, що заборонені для зберігання, я маю намір передати їх Юлії Володимирівні, яка вже подала заявку про передачу приладів для вимірювання радіації», — повідомив адвокат.
За словами Власенка, Тимошенко вже достатньо давно робить заміри радіації. Щодо подібних досліджень у Качанівській колонії захисник відповів: «Так, робили». Наразі захисник не готовий коментувати й оприлюднити результати.
Також Тимошенко заявляла про підвищені норми радіації у лікарняній палаті «Укрзалізниці», на що головний лікар Михайло Афанасьєв відповів про абсурдність цього факту. «У нашому закладі регулярно проводить свої перевірки СЕС (санітарно-епідеміологічна служба), у тому числі і на радіаційне випромінювання. Ще не було випадку якихось відхилень від норми» — зазначив він.
«Я не дозволю дискредитувати і ганьбити добру репутацію нашого закладу і готовий запросити служби СЕС та МНС для проведення належних досліджень та перевірок. З того часу, як у нашому закладі почала лікуватися Тимошенко, лікарня «Укрзалізниці» неодноразово була втягнута у різноманітні політичні провокації. На мою думку – це черговий політичний спектакль» — підсумував він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх