Breaking News

Главная » Политика » Тимошенко про звинувачення її у вбивстві Щербаня

Тимошенко про звинувачення її у вбивстві Щербаня

Юлія ТимошенкоТимошенко впевнена, що звинувачення у вбивстві Щербаня пов’язані з тим, що Віктор Янукович боїться її і прагне знищити, як політика.
На думку екс-прем’єр-міністра України, Юлії Тимошенко, недавні кримінальні звинувачення про її причетність до вбивства Щербаня, є не чим іншим, як визнанням неможливості перемогти її як політика. Про це повідомив офіційний сайт Тимошенко.
На її думку, всі звинувачення в причетності до вбивства Щербаня є нелогічними і надуманими. Бранка зазначила, що в Україні вже давно панує диктатура, а провладний уряд звинувачує опозицію у найстрашніших злочинах. Ці звинувачення пред’являються без жодних доказів и правдивих свідчень, а політичні вироки – невід’ємна частина нинішнього життя, яка не передбачає справедливість закону.
Вона також підкреслила, що навіть перебуваючи у в’язниці не шкодує про те, що «обрала шлях боротьби з олігархією». «Попри всі знущання у вигляді відмови у належному лікуванні протягом 7 місяців, попри те, що я не можу ходити, мій політичний хребет не ушкоджений» — стверджує Тимошенко.
Разом з тим екс-прем’єр заявила, що має намір згуртувати український народ у боротьбі проти діючого режиму. Вона зазначила, що Януковичу вигідно звільняти із тюрем вбивць і наркоманів, натомість ув’язнюючи політично «ненадійних», вільно мислячих людей, серед яких опинилася й вона. «Віра в те, що я об’єднаю українців не дає мені здатися» — підкреслила Тимошенко.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх