Breaking News

Главная » Политика » Тимошенко залишається на «лікарняному»?

Тимошенко залишається на «лікарняному»?

Карл Макс Айнхойпль (глава клініки «Шаріте») повідомив, що Юлія Тимошенко й надалі перебуватиме у ЦКБ №5 «Укрзалізниці».
«Нами (українською та німецькою стороною) було прийнято рішення про продовження терапевтичного лікування Тимошенко у ЦКБ №5. Хочу відзначити, що наша співпраця виявилася колегіальною та плідною», — сказав пан Айнхойпль.
Він, також, відзначив покращення у процесі реабілітації Юлії Володимирівни. «Насамперед радує те, що знизилася симптоматика болю. Істотно зросла мобільність кінцівок – рук та ніг. Ми задоволені результатом силових можливостей пацієнтки».
Водночас глава клініки поскаржився на недостатні й не оптимальні умови перебування, які викликані виключно законодавством, а саме неможливість проводити довірчі бесіди між пацієнтом та лікарем. Також він відзначив, що реабілітація екс-прем’єра відбувається не так, як хотілося б через постійний стрес. Саме через це пан Айнхойпль відмовився відповідати на запитання про строки видужання Тимошенко.
«Основна проблема, яка відкидає досягнуті результати назад – це постійний стрес, в якому перебуває Юлія Володимирівна. Встановлення якихось конкретних строків – додатковий тиск на пацієнтку», — відповів він.
Головний лікар не відповів на питання про участь Тимошенко у судовому засіданні 15 жовтня, а наголосив, що ситуація загалом чинить тиск і на лікарів клініки «Шаріте». «Основне та найважливіше наше завдання повернути Юлію Володимирівну до нормального стану здоров’я», — підсумував він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх