Breaking News

Главная » Политика » Тимошенко знову голодуватиме?

Тимошенко знову голодуватиме?

Валерій Бондик (нардеп від ПР) вважає, що Тимошенко знову вдасться до голодування як до вчинку, який минулого разу приніс їй свої зиски.
«Ті, хто захищає Тимошенко, вже вичерпали свою фантазію та не знають, що ж вигадати нового, аби на неї знову звернули увагу і повернули в медіапростір. На сьогоднішній день це їхня основна мета, тому що рейтинги партії невмолимо падають, а народ вже втомився від шоу та концертів Юлії Володимирівни. Навіть в кулуарах опозиції ходять чутки, що наступним кроком може бути повторне голодування, адже такий хід приносить неабиякі дивіденди – її знову згадали і почали про неї говорити», — висловився парламентарій.
Також він зазначив, що постійні вимоги, які висуває Тимошенко, дратують людей. «Інші ув’язнені нічого не вимагають, в такому разі чому їй дозволяється коверзувати, адже її ув’язнили за скоєний нею ж злочин. І це при тому, що перебуває вона справді у королівських умовах», — обурюється нардеп.
Зокрема він додав, що вимоги щодо перевезення екс-прем’єра назад до в’язниці – безглузді, адже й там є камери спостереження і також ведеться відеонагляд. Це вимоги не тільки законів, а й міжнародних стандартів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх