Breaking News

Главная » Политика » Три богатиря української опозиції

Три богатиря української опозиції

В останні тижні перед голосуванням українські опозиціонери різко активізували співпрацю, зрозуміло, піару тут набагато більше, ніж щирих намірів, але цільова аудиторія все одно задоволена.
Виборцю подобається, коли борці з режимом виступають спільно. Особливо якщо їх троє — мимоволі згадуються відважні мушкетери або билинні богатирі.
Роль вічно третього Альоші Поповича дісталася Олегу Тягнибоку. Хвацько пришпоривши коня, норовливий молодець готується до взяття прохідного бар’єру. Колись його цуралися, вважали маргіналом і екстремістом, навіть називали хитромудрим проектом Банкової. Але тепер все це в минулому — лідер «Свободи» прийнятий до лав демократичних витязів і вважається цінним партнером.
У відмінній формі перебуває і мужній Добриня Микитич — Віталій Кличко. Він грає біцепсами, нарощує підтримку, охоче демонструє благородство, першим відкликаючи своїх мажоритарників в ім’я демократичної єдності. І хоча за канонами жанру Добриня знаходиться лише на другому місцы, його «УДАР» поступово перехоплює ініціативу і висувається на передній план.
Зате опозиційному Іллі Муромцю, який претендує на першість, довелося несолодко. Арсенію Яценюку явно бракує богатирської моці, щоб впоратися з покладеними на нього обов’язками. Занадто важко! Ще кілька місяців тому «Батьківщина» оголошувала себе єдиною силою, здатною протистояти правлячому режиму. Тепер ексклюзивність втрачена остаточно і безповоротно, і Об’єднаній опозиції доводиться терміново коректувати свою кампанію. Потрібно якось зберегти опозиційне старшинство, переграти «УДАР», але в той же час не нарватися на звинувачення у вузькопартійному егоїзмі і розкольницьких діях …
Звичайно, бити супостата втрьох комфортніше та веселіше. Але в 2015 році на бій з Віктором Федоровичем Гориничем повинен вийти тільки один витязь. Хто саме? Будемо сподіватися, що богатирі вирішать це делікатне питання, чесно помірятися силою, а не розв’язуючи війну на взаємне знищення.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх