Breaking News

Главная » Политика » У структурах МВС та СБУ дійсно відбудуться скорочення?

У структурах МВС та СБУ дійсно відбудуться скорочення?

Нещодавно Віктор Янукович заявив, що має намір скоротити кількість працівників МВС та СБУ, але Віктор Швець (голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, нардеп від «БЮТ-Батьківщини») висловив сумнів щодо того, що когось буде звільнено.
Коментуючи заяву Андрія Портнова (радника президента) про те, що не розслідуватимуться ані корупційні, ані економічні злочини, нардеп висловив думку, що якщо і звільнять окремих осіб, то тільки для того, щоб перевести їх у охорону Віктора Януковича, або його адміністрації.
«У нас немає відповідної служби, яка б займалася антикорупційними питання і боротьбою з корупцією у вищих сферах влади. Такий орган планують створити лише за п’ять років (відповідно до положень КПК). Та ви розумієте, що за такий великий проміжок часу крадіжок буде скоєна величезна кількість. От саме тоді й можливо буде з цим боротися, створивши відповідну службу», – зауважив Віктор Швець.
Також він зазначив, що боротьба з корупцією – не більше ніж вигадка і фікція. «Навіщо їм боротися з корупцією, якщо головний корупціонер знаходиться при владі?»
«Для бюджету полегшення не буде, а Кримінально-процесуальний кодекс чинності ще не набув. Все стане зрозуміло 18 листопада – подивимося, чи набуде чинності КПК», — додав нардеп.
Окрім того, пан Швець вважає, що наразі всі ініціативи, які поширює Адміністрація президента, не більше як передвиборчі цяцянки – виключно для того, щоб електорату показати хоч якусь партію влади.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх