Breaking News

Главная » Политика » «УДАР» не об’єднуватиметься з Партією регіонів та комуністами

«УДАР» не об’єднуватиметься з Партією регіонів та комуністами

Наталія Агафонова (кандидат у депутати від «УДАРу») в ефірі телеканалу ТВі запевнила, що партія, від якої вона йде на вибори не вступить в коаліцію у парламенті із Партією регіонів.
«Базова ідея нашої політичної сили полягає у тому, що ми ніколи не вступимо у коаліцію із «регіоналами», — заявила вона.
Що ж до підписання подібної угоди із опозицією, Агафонова відзначила, що перш за все повинен мати місце конструктивний діалог.
«Нам не повинні ставити ультиматум. Наразі «УДАР» являється одним із лідерів передвиборчих перегонів, і ми маємо власні принципи й політичні сили», — додала кандидат.
«Зараз є найважливішим той факт, що «УДАР», «Свобода» та Об’єднана опозиція домовилися про захист своїх результатів на парламентських виборах», — підсумувала вона.
Нагадаємо, Віталій Кличко вже заявляв про своє небажання вступати в альянс із Комуністичною партією та Партією регіонів. «Наша політична сила – головна альтернатива ПР, тому що всі інші партії так чи інакше працювали, або співпрацювали з нею. Впевнений, нам вдасться у майбутньому парламенті об’єднатися з політичними силами, які ставлять за мету зробити Україну демократичною. З партіями, які встигли дискредитувати себе байдужим ставлення до народу, а саме Комуністичною партією та Партією регіонів ніяких альянсів не буде», — підсумував Кличко.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх