Breaking News

Главная » Политика » «УДАР» проти корупції

«УДАР» проти корупції

Віталій Кличко, УДАРБоротьба з корупцією в Україні не працює через те, що цим займається велика кількість правоохоронних органів. Створення антикорупційного агентства, на думку представників партії «УДАР», здатне вирішити цю проблему.
Представники партії Віталія Кличка «УДАР» мають намір займатися при владі боротьбою з корупцією. На думку партії, найбільш ефективно це зможе здійснити єдине антикорупційне агентство, яке буде комплексно займатися боротьбою з корупцією.
Відповідний законопроект представники «УДАРу» мають намір внести до Верховної Ради сьомого скликання.
«Сьогодні є близько 5-6 правоохоронних органів, які займаються боротьбою з корупцією. Якщо цим буде займатися одне відомство, як в європейських країнах, можна буде досягти максимальної ефективності», — заявив кандидат у народні депутати Валентин Наливайченко.
У дане агентство представники партії мають намір включати журналістів, громадські організації та правозахисників.
«Ми вважаємо, що люди на місцях краще бачать, хто порушує закони і не платить податки. Ми хочемо передати ініціативу народу, щоб люди могли брати участь у створенні єдиного антикорупційного пакету», — заявив інший кандидат в народні депутати Віктор Пинзеник.
За його словами, агентство не буде вузькопартійної організацією. Залучати до цієї діяльності «ударівці» мають намір учасників різних демократичних сил.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх