Breaking News

Главная » Политика » Угода з ЄС відміняється?

Угода з ЄС відміняється?

Андреас Ґросс (головний міжнародний спостерігач) зазначив, що у разі не підписання угоди між ЄС та Україною, остання дуже багато втратить у соціальному та економічному плані. Голова делегації критично відгукнувся на заяву Костянтина Грищенка (міністра закордонних справ) про відмову уряду звільнити Тимошенко заради підписання вищезазначеної угоди.
«У нас таке враження, ніби особисті порахунки правлячого класу із Тимошенко важливіші за євроінтеграційні прагнення більшості громадян України. На мою думку, інтереси 45 млн не можуть порівнюватись із політичною помстою», заявив Андреас Ґросс.
«У разі не підписання угоди Україна суттєво програє у соціальному та економічному плані. Ціна за подібне рішення буде дуже високою, а результат – програш кожного громадянина. Щоб не допустити подібного фіналу українському уряду потрібно робити все можливе для підписання угоди з ЄС», — зазначив він.
Також пан Ґросс відзначив, що ситуація із демократичними настроями в Україні стає дедалі гіршою. «Єдиний порятунок – це пробудження громадянського суспільства. Але не варто думати, що я закликаю до нової революції. Не можна змінювати у такий спосіб уряд кожні десять років. Потрібно зачекати 25 років, щоб відбулася зміна поколінь».
Нагадаємо, раніше пан Ґросс уже заявляв, що зараз в Україні демократія набуває регресивного характеру, підготовка ж до парламентських виборів викликає занепокоєння.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх