Breaking News

Главная » Политика » Україна отримає санкції від ООН за викрадення російського опозиціонера?

Україна отримає санкції від ООН за викрадення російського опозиціонера?

Верховний комісар ООН у справах біженців стурбований зникненням Леоніда Развозжаева (російського опозиціонера) у Києві.
Така інформація з’явилася на ресурсі Агентства ООН.
Нагадаємо, Развозжаева викрали на минулому тижні (у п’ятницю) біля управління у справах біженців (Київ), де він дізнавався про те, чи може Україна надати йому політичний притулок.
Наразі опозиціонер знаходиться у Москві під вартою.
«Система надання притулку передбачає для осіб які шукають міжнародного захисту впевненість щодо рівної та справедливої системи притулку. Вони розраховують на збереження своїх прав, фізичної недоторканності, збереженні особистих даних і держава, яка приймає біженців повинна забезпечити їм ці умови», — заявили в ООН.
В повідомленні, також йдеться про те, що у разі видачі особи, яка потребує притулку країні його походження без дотримання існуючих процедур, це може призвести до притягнення відповідальності за недотримання та грубе порушення міжнародного та національного права.
В ООН висловили сподівання, що інцидент належним чином буде розслідувано правоохоронними органами. «Ми чекатимемо на ці результати».
Як вже було повідомлено, СБУ, Генпрокуратура, МВС заявили, що не мають жодного відношення до викрадення і вивозу у Росію Леоніда Развозжаева.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх