Breaking News

Главная » Политика » Україна – сильний гравець на світовому ринку зброї

Україна – сильний гравець на світовому ринку зброї

Віктор Янукович заявив, що військова техніка, яка вироблена в Україні має попит на закордонних ринках. Також країна постійно працює й удосконалює цю галузь виробництва і намагається залишатися одним із активних гравців на світовому ринку зброї.
Таку промову президент проголосив перед журналістами після візиту у Житомирську область у 240-й центр підготовки підрозділів восьмого армійського корпусу Збройних сил.
За його словами вітчизняна військова техніка користується великим попитом на світовому ринку, адже наші розробки постійно удосконалюються. Цей факт стосується широкого спектру озброєння — від стрілецької зброї до розробки нових літаків.
Зокрема, Віктор Янукович має сподівання що новий сконструйований літак Ан-70 буде конкурентоспроможним серед інших моделей на світовому ринку. Також президент нагадав, що наша держава має неабиякий досвід у сфері будівництва ракетних комплексів.
«На даний час роботи ведуться і у цьому напрямку також», — наголосив він, відзначивши, що ведеться робота й щодо інших напрямків, про які б він не хотів повідомляти широко.
У Житомирській області Віктор Янукович спостерігав за перебігом навчань «Перспектива-2012» (експериментальні тактичні спеціальні навчання зі зведеною тактичною групою). Під час навчань президент також побачив нові розробки військової техніки, характеристиками яких залишився задоволений.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх