Breaking News

Главная » Политика » Українці отримають біометричні паспорти?

Українці отримають біометричні паспорти?

Роман Забзалюк (нардеп від фракції «БЮТ») в ефірі 5 каналу пояснив, чому політична сила до якої він відноситься, не проголосувала за прийняття закону про біометричні паспорти.
«Наша політична сила принципово та категорична не голосувала щодо прийняття законопроекту про введення біометричних паспортів. В сьогоднішніх умовах вищезазначений законопроект є небезпечним, адже кримінальна олігархія загарбала владу у країні та прагне контролювати кожен крок своїх громадян. Це один з елементів, який використовуватиметься проти населення України. Ми маємо безконтролля та розгул з боку демократії, а прийняття законопроекту у подібних умовах надасть необмежені можливості грабунку як бюджету, так і громадян країни», — проголосив нардеп.
«Позиція Євросоюзу однозначна – йшлося про закордонні паспорти. Щодо введення величезного переліку документів, за які громадяни будуть змушені витрачати власні кошти – це прямий удар по народу», — додав політик.
Нагадаємо, минулого року МВС України планувало ввести електронний біометричний паспорт для виїзду за кордон. Також існує проект замінити внутрішній паспорт пластиковими ID-картами. Ймовірна вартість подібного документа складатиме близько 140 гривень. Щодо інформації, яка міститиметься на електронному чіпі, поки невідомо, адже у різних країнах світу до переліку обов’язкових даних входять неоднакові групи інформації. На думку представників МВС даний документ суттєво полегшить боротьбу із злочинністю – чіп міститиме відбитки пальців, які неможливо підробити.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх