Breaking News

Главная » Политика » Україну можуть виключити з Ради Європи

Україну можуть виключити з Ради Європи

Причина виключення – погіршення ситуації в країні. Турбйорн Ягланд (генсек Ради Європи) заявив, що не може виключати подібного фіналу для жодної з країн-членів, які входять до РЄ. «Якщо країна не визнає і порушує існуючі стандарти, якщо не бажає, і відмовляється працювати над виправленням своїх недоліків, це може призвести до серйозних складнощів» — підсумував він.
Також генеральний секретар зазначив, що усвідомлює існування певних серйозних проблем в Україні, яких, наприклад, немає у Норвегії, і що за короткий час – рік, або два, їх не вирішити. «Ми вимагаємо чесну співпрацю з Європейським Союзом заради просування у вірному напрямку, але якщо цього не відбувається, а також існують певні відмови, це створює складну ситуацію» — зазначив він.
У ході розмови особливий акцент пан Ягланд зробив на проведенні майбутніх парламентських виборах і зауважив, що вони повинні відбутися справедливо та вільно. «Я кажу та акцентую на слові «справедливо» — це означає, що усі без виключення партії повинні мати однаковий доступ до медіа. Це стосується і журналістів. В Україні, на жаль, частина телеканалів – це великий бізнес, який призводить до непрозорості висвітлення» — додав Турбйорн Ягланд.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх