Breaking News

Главная » Политика » Валютні ігри?

Валютні ігри?

Валютні спекуляцїі, форексНа даний момент ситуація з курсом долара більш-менш стабілыізувалася – його ціна становить 8,14 гривні. Найближчим часом ця вартість знизиться – так зазначив Олександр Охріменко — президент Українського аналітичного центру. Також він висловив думку, що те, що сталося 4 вересня – надзвичайно схоже на сплановану «акцію» валютних спекулянтів, адже ЗМІ зі слів якогось одного валютного брокера висловили свої здогадки.
«Варто зазначити, що валютні операції в Україні здійснюються за допомогою електронної системи, яка підпорядковується виключно НБУ, а брокер, який міг щось «не те» помітити – найвірогідніше був одним із учасників спекулятивної атаки» – наголосив пан Охріменко.
Також він повідомив, що на міжбанківських торгах особливо були помітні міжбанківські ігри чотирьох відомих установ на валютному ринку, одна з яких скуповувала долари у решти трьох по завищеній ціні, а наступного дня відбувся продаж по 8, 25, а то й по 8, 29 гривні. І це в той час, коли інші банки продавали валюту за курсом 8,10 – 8,12. «Подібні дії – не що інше, як успішна спроба продати готівку за надзвичайно вигідною вартістю, а також посіяти паніку» — стверджує президент аналітичного центру.
«Не дивно, що банки скористалися такою нагодою, адже завищений курс – це надзвичайно великий прибуток, а для досягнення певної мети – всі засоби підійдуть» — додав він.
Нагадаємо, що два дні назад (4 вересня) міжбанківські торги фактично зупинилися уже до середини сесії через брак валюти.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх