Breaking News

Главная » Политика » Василю Волзі доведеться відсидіти 5 років

Василю Волзі доведеться відсидіти 5 років

Василь ВолгаЕкс-голову Держфінпослуг Василя Волгу було визнано винним і засуджено до п’яти років ув’язнення. Таке рішення ухвалив Шевченківський райсуд Києва за спробу чиновником отримати хабар. Своє рішення суддя оголосив вечором понеділка. Тепер Волзі заборонено обіймати адміністративно-виконавчі та організаційно-розпорядницькі посади строком у три роки в установах і організаціях будь-яких форм власності.
Проте вимогу щодо конфіскації майна бувшого чиновника суд не підтримав. Нагадаємо, державне звинувачення наполягало на конфіскації майна та ув’язненні строком на 6 років. Останнє слово Волга використав для прохання виправдати його у частині обвинувачення, а також ним було визнана службова недбалість.
Адвокат екс-голови Євген Солодко заявив, що захист розглядає можливість подання апеляції після того, як уважно вивчить разом із бранцем текст вироку. Зокрема захисник зазначив: «Якщо нами буде подана апеляція, то ми й надалі стверджуватимемо, що пан Волга не винний – хабарі брали використовуючи його ім’я».
Проте Солодко так точно й не відповів, чи буде захист подавати оскарження. Він повідомив тільки місцезнаходження ув’язненого – той перебуватиме у СІЗО.
Нагадаємо, 19 липня Волга був затриманий слідчими прокуратури та працівниками СБУ, а 21 липня проти нього було порушено кримінальну справу за хабар у 500 тисяч доларів. 25 липня Волга був звільнений Віктором Януковичем із своєї посади.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх