Breaking News

Главная » Политика » Відбулася всеукраїнська нарада

Відбулася всеукраїнська нарада

Прес-служба глави держави повідомляє, що Віктор Янукович дав цілу низку важливих доручень місцевій владі та Уряду, які повинні реально підтримати сектор економіки України. Це відбулося на Всеукраїнській нараді у Дніпропетровську.
Так, Миколі Азарову доручено перевірити та проаналізувати податкові стимули розвитку економіки, що передбачені державним Податковим кодексом. Також Президент наголосив на контролюванні своєчасного відшкодування ПДВ підприємствам і забезпечити захист національного виробника як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
Віктор Янукович поставив завдання перед Кабінетом Міністрів щодо опрацювання механізмів укладання довгострокових погоджень між підприємствами, які займаються транспортним машинобудуванням та «Укрзалізницею» на постачання рухомого складу.
Президент відмітив важливість підтримки сільгоспмашинобудування, його конкурентоспроможності на ринку, а також залучення саме вітчизняного енергетичного машинобудування до вже діючих та тих, що споруджуються блоків електростанцій.
Місцевій владі доручено підтримувати розвиток виробництва і стимулювати споживання вітчизняних товарів з високою часткою ПДВ.
Йшлося й про співпрацю з Росією. «Попри те, що відбулося багато перемовин, процес виробничої кооперації з місця не рушив. Потрібно визначатися» — підсумував Президент.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх