Breaking News

Главная » Политика » Відкриття і «закриття» останньої сесії поточного року Володимиром Литвином

Відкриття і «закриття» останньої сесії поточного року Володимиром Литвином

Спікер Верховної Ради УкраїниСьогодні, 4 вересня Володимир Литвин відкрив сесію шостого скликання ВР України. У сесійній залі були присутні представники як від більшості, так і опозиція, члени уряду, Микола Азаров, голови Вищого адміністративного та Верховного судів, Генпрокурор, керівник Національного Банку, голова СБУ, та ін.
Хор імені Вірьовки виконав національний гімн. Опозиційні «Бютівці» розгорнули на своїх місцях плакат із гаслом проти політичних репресій в Україні – на ньому зображена екс-прем’єр – Юлія Тимошенко за гратами.
Голова ВР закликав депутатів не допускатися конфліктних ситуацій і зберегти парламент у стані робочого діалогу, тим самим сприяючи ухваленню необхідних рішень. За його словами, дуже важливо не допустити жодних деструктивних конфліктів, і не скотитися до популізму, що вкрай негативно позначиться на країні в цілому.
Проте, опозиціонери все ж супроводжували криками «Ганьба!» виступ прем’єр-міністра Миколи Азарова, та не зважаючи на 151 проект, який передбачається розглянути депутатам, Володимир Литвин висунув ініціативу ухвалити деякі зміни в календарному графіку роботи парламенту. Так, 256 нардепів (із 318 присутніх) проголосувало за те, що сьогодні і завтра вони працюватимуть у комітетах і фракціях, і тільки 6 вересня 2012 буде проведено пленарне засідання.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх