Breaking News

Главная » Политика » Європа відвернулася від Януковича?

Європа відвернулася від Януковича?

Олексій Гарань (політолог) у коментарях Gazeta.ua зазначив, що Віктор Янукович і хотів би завітати до колег з ЄС, але його не запрошують.
«Погіршення стосунків із Євросоюзом спостерігається вже давно. Заморожено угоду на асоціацію. Президента давно ніхто не кличе. Це причина того, що було перенесено на наступний рік саміт Україна – ЄС. Стосунки Європи й України поставлено на паузу», — відзначає політолог.
Олексій Гарань також наголошує, що політичні вподобання та симпатії Януковича і його команди належать зараз Росії, та особисто Володимиру Путіну. «У них спостерігаються дрібні суперечки, але що стосується боротьби із опозицією, то в цьому питанні український президент завжди підтримає Путіна, адже авторитарні режими мають спільні інтереси, а отже підтримують один одного, особливо коли це стосується думки європейської спільноти щодо певного питання», — вважає експерт.
На його думку відносини України та ЄС остаточно зіпсувалися ще в кінці минулого (2011) року.
«З самого початку 2012 року багато експертів висловлювало думку, що Україна йде не тим шляхом – монополізація президентом судової гілки влади, повернення до старої редакції Конституції тощо. Проте європейська спільнота хотіла подивитися, що відбуватиметься далі, і до останнього вірила, що Янукович все ж передумає і вдасться до компромісу (про який весь час оголошувалося) навіть коли були порушені судові справи проти Луценка та Тимошенко», — відзначив Олексій Гарань.
Нагадаємо, останнім часом (за даними ЗМІ) стає дедалі помітніше, що закордонні відрядження президента відбуваються все рідше.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх