Breaking News

Главная » Политика » Європейський суд – остання надія Тимошенко?

Європейський суд – остання надія Тимошенко?

Адвокати ув’язненоїї Юлії Тимошенко, звинувачуючи уряд у фальсифікації кримінальної справи проти неї, звернулися до Європейського суду з прав людини як до єдиної надії на справедливий розгляд справи.
У ході засідання у вівторок піднімалися як приземлені питання про грати на тюремних вікнах і відсутносьі гарячої води в колонії, так і такі суттєві теми, як приватне життя ув’язненого, жорстоке поводження і політичний реванш.
The Associated Press, що освітлює голосну справу, і чий репортаж передрукували американські та європейські ЗМІ, нагадує, що в квітні ув’язнена Тимошенко оголосила голодування і звинуватила тюремників у скручуванні рук і побоях в живіт.
Після цього стурбованість Заходу арештом Юлії Тимошенко зросла, і європейські лідери бойкотували Євро-2012 на знак протесту проти її затримання.
Як пише Deutsche Welle, Люксембурзький суддя Дін Шпільман (Dean Spielmann) повідомив, що перед тим як публічно винести рішення, суд буде проводити закрите обговорення справи Тимошенко. На слуханні три судді опитали захисників опозиціонерки і представників держави на предмет умов утримання під вартою та медичного забезпечення, які було надано Тимошенко.
Видання нагадує, що до цих пір рішення, винесені Європейським судом, були на користь ув’язненої. Рішення цього суду є обов’язковими для країн, що підписали Європейську конвенцію з прав людини, в тому числі і для України.
The Associated Press пише, що прихильники харизматичного лідера вважають, що вона була поміщена у в’язницю, тому що являє собою серйозну політичну загрозу для свого опонента В. Януковича.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх