Breaking News

Главная » Политика » Візит Янукрвича в Одесу

Візит Янукрвича в Одесу

Президент побував на заводі, відкрив Театр ляльок і заявив: до виборів владу міняти не буде.
Президент України відвідав Одесу з робочим візитом, в ході якого урочисто відкрив відремонтований ляльковий театр, зустрівся з колективом заводу «Одесакабель», поспілкувався з медиками клініки Одеського медуніверситету, де готують сімейних лікарів, а в кінці провів невеликий брифінг для журналістів.
До приїзду Віктора Януковича місто спішно чистили від осіннього листя, а за маршрутом глави держави знову перекрили рух. На цей раз особливо не пощастило жителям житлового масиву Котовського — під час його поїздки на кабельний завод зупинили рух транспорту на ділянці від Молодої гвардії до Пересипського мосту.
Януковича скрізь чекали активісти Партії Регіонів з плакатами, а біля театру — ще й ошукані інвестори «Золотого берега», які вже 4 роки не можуть вселитися в недобудову на 16-й Фонтанній. Але президент до них не підійшов. Перерізаючи червону стрічку, Віктор Янукович зазначив, що реконструкція театру відбулася тому, що «одесити і чиновники люблять місто більше, ніж гроші».
До слова, на відновлення театру з держбюджету було виділено 9,5 млн грн, 0,5 млн дала область, також допомагали і спонсори. Не вийшло поставити запитання про недобудови і журналістам — на прес-конференції глава держави говорив про майбутні реформи місцевого самоврядування, розвиток промисловості і вибори, підготовка до яких, на його думку, проходить без системних порушень. Часті порушення в передвиборному процесі характерні більше для мажоритарних округів, впевнений президент.
«Це залежить від особистості кандидата. У порівнянні з попередніми виборами, в окремих випадках ми бачимо зниження кількості порушень, в окремих випадках вони залишаються на такому ж рівні », — заявив президент. Відповідаючи на питання про ротації в місцевій чиновницькій верхівці, Янукович заявив, що не збирається щось змінювати до закінчення виборів, а оцінить роботу керівників за результатами голосування.
«У мене немає намірів виробляти кадрові перестановки до виборів. Оцінка роботи мерів і губернаторів буде дана за підсумками. Як люди проголосують, значить, так до вас і відносяться », — сказав президент.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх