Breaking News

Главная » Политика » Візити до Тимошенко відновляться?

Візити до Тимошенко відновляться?

Представники опозиції планують відвідати Юлію Тимошенко завтра, у вівторок 2 жовтня. Також у заяві «Батьківщини», що надала її прес-служба, йдеться про порушення законодавства пенітенціарною службою та про маніпулятивні заяви щодо лідера опозиції.
«Ми хочемо звернути увагу громадськості на те, що заява пенітенціарної служби – це відверта брехня, адже люди, які тимчасово позбавлені волі мають право на зустріч у медичних установах. Ми підкреслюємо, що дана заява являється маніпулятивною, адже законодавство не перешкоджає побачення в цьому випадку. Щодо «призупинення побачень» — це така-собі фантазія, яка має місце тільки на Банковій», — йдеться у заяві.
Склад відвідувачів Тимошенко не змінився. Її бажають відвідати Олександр Турчинов, Григорій Немиря, Арсеній Яценюк.
Представники опозиції нагадують, що останнє короткострокове побачення Юлії Тимошенко відбулося з Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою (колишній представник ЄС в Україні) 11 серпня. Цей візит змусив екс-прем’єра використати квоту короткострокових побачень (протягом місяця).
«Ми надзвичайно обурені тим, що тривалість побачень в нашій країні встановлюється не нормами законодавства, а тюремниками. Кожен ув’язнений має право на 4 години короткострокових побачень, і лише для Юлії Тимошенко пенітенціарна служба «виділила» аж півтори години», — йдеться у заяві прес-служби.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх