Breaking News

Главная » Политика » Візова політика Польщі щодо України

Візова політика Польщі щодо України

Українсько-Польські відносиниБроніслав Коморовський (президент Польщі) на зустрічі у Києві оголосив, що Польща видаватиме понад 200 безкоштовних віз для громадян України щорічно.
«Наші держави є дружніми, а спільний кордон стане легше перетинати. Ми створили всі умови для безвізового руху (це означає, що скасовується плата за національні візи)» — оголосив пан Коморовський.
Також глава Польщі зазначив, що щорічно видається понад 200 тисяч віз громадянам України, і сподівається, що ця кількість буде більшою. «Велике число українців у нашій країні означає тільки одне – поліпшення відносин між нашими державами» , — відзначив Президент.
Нагадаємо, що з 15 вересня візи у Польщу для українських громадян стали безкоштовними. Це близько 4 млн євро економії на рік. Як повідомлялося раніше, Україна та Польща планують поглиблювати співробітництво у такій сфері, як розвиток туризму.
У 2011 році Польщею було спрощено оформлення шенгенських віз для українських громадян. Зокрема, не потрібно такі документи, як довідки з банку та місця роботи, копія трудової книжки, та ін. окремим категоріям громадян. Також певні спрощення передбачені для туристів та бізнесменів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх