Breaking News

Главная » Политика » Візова політика США щодо українських посадовців

Візова політика США щодо українських посадовців

Українсько-Американські відносиниДо Державного департаменту надійшли рекомендації із Комітету Сенату Сполучених Штатів щодо заборони в’їзду українських посадовців, що причасні до ув’язнення Тимошенко. Дане рішення одноголосно підтримав комітет із закордонних справ США на засіданні, а згодом рішення було опубліковано на офіційному сайті Джеймса Інхофа – одного із сенаторів, що є автором даної резолюції.
Американські сенатори пропонують ввести візовий режим, за яким буде обмежено в’їзд до країни тих українських політиків, які порушують права людини, вдаються до корупційних дій та інших антидемократичних заходів.
Також Сенат звернувся до ОБСЄ щоб було здійснено дипломатичний тиск на Януковича з метою звільнення Тимошенко. Дана резолюція висловлює позицію щодо політичних в’язнів не лише в Україні, а й у цілому світі – йдеться у документі.
Нагадаємо, Тимошенко обвинувачується у розтраті коштів держбюджету на суму 405,5 млн дол. та ухилення від податків на суму близько 10,7 млн гривень. На даний час справа екс-прем’єра налічує сімдесят два томи. Тимошенко засуджена на 7 років та відбуває строк у Качанівській колонії (Харків). Вона повинна не тільки відбути покарання, а й відшкодувати штраф у розмірі 1,5 млрд грн за перевищення посадових повноважень.
Ув’язнення Тимошенко відобразилося на відносинах Україниза ЄС. Зокрема, призупинилося укладання договору про асоціацію.
Також Сенат наголосив на проведенні прозорих, чесних та демократичних виборів 28 жовтня поточного року.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх