Breaking News

Главная » Политика » Яценюк має конкретні звинувачення на адресу президента

Яценюк має конкретні звинувачення на адресу президента

Арсеній Яценюк«Процедуру відставки Віктора Януковича вже давно розпочато», — заявив Арсеній Яценюк на зустрічі із журналістами у Донецьку.
«Це заява аж ніяк не політична, вона є юридичною. Відсторонення Януковича від виконання обов’язків голови держави – це не моє особисте бажання, це наявний та конкретний перелік злочинів та правопорушень проти нашої держави та її народу, які він вчинив. Основними в ньому є 10 базових пунктів конкретних звинувачень», — сказав опозиціонер.
Харківські угоди та їх підписання – це перший пункт майбутнього звинувачення. «Почнемо з того, що президент узаконив газові контракти та передав територію держави іноземній військовій базі, закінчимо — підписанням Пенсійної реформи, хоча й тут він міг накласти вето. Це суперечить Конституції. Окрім цього варто наголосити на підписанні Податкового кодексу (знищено близько 300 тисяч підприємств) та Закону про держбюджет (без пільг залишилися афганці та чорнобильці). Він дозволив закрити 700 шкіл та 300 лікарень, підписав закон про так звану медичну реформу, яка знищує медицину», — заявив Яценюк.
«Ми маємо до Януковича конкретний перелік юридичних претензій, які можна вважати злочинами. У такому випадку можна відсторонити президента від влади за Конституцією. Відповідальність за злочини теж повинна бути обов’язково. Для цього буде створена спеціальна комісія. В разі встановлення кримінальних злочинів відповідальність також буде кримінальною», — підсумував Яценюк і додав, що у новому парламенті першою справою, за яку він візьметься, буде прийняття закону про імпічмент президента.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх