Breaking News

Главная » Политика » Яценюк переконаний, що в українців відбиратимуть землю

Яценюк переконаний, що в українців відбиратимуть землю

Арсеній ЯценюкОсоби, що на даний момент перебувають при владі хочуть скупити землю за копійки і стати на ній магнатами. Таку думку в ефірі телеканалу ICTV висловив Арсеній Яценюк.
«Ті люди, що знаходяться зараз при владі являються власниками українських заводів. Вони привласнили гірничо-збагачувальний комплекс, металургію, заводи, енергетику, остаточно хочуть загарбати «Укрзалізницю» та аеропорти, а найголовніше — їх цікавить земля», — сказав Яценюк.
Він переконаний, що у випадку скасування мораторію на продаж землі, представники влади почнуть скуповувати землю за копійки. «ВР вже створила земельний банк, а також зняла обмеження для іноземців на право власності землі», — підкреслив він.
Також він висловив здогад, що те саме відбувається і з об’єктами, що приватизували.
«Я за приватну власність, я підтримую ідею розвитку приватного власника, забезпечення таким чином нових робочих місць, високу оплату праці, сплату податків, виконання соціальної функції. Це надзвичайно важливо саме для приватних власників великих підприємств. Люди, які працюють на цих підприємствах повинні мати соціальні гарантії, їх діти – навчання у школах та дитячих садках. Всі ці умови повинен надати приватний власник», — зазначив опозиціонер.
Але, за його словами приватизація в Україні останнім часом має зовсім інший характер. «Часто приватні компанії, які стали власниками, можуть скоротити штат працівників, зменшити заробітну плату, закрити всі соціальні інфраструктури, закривають установи, що несуть додаткові витрати, а саме: лікарні, дитячі садки, наприклад. Таким чином вони зменшують свої витрати, а страждають працівники. Таку приватизацію потрібно зупинити», — підсумував Яценюк.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх