Breaking News

Главная » Политика » Янукович сподівається на співпрацю із Євросоюзом

Янукович сподівається на співпрацю із Євросоюзом

Віктор ЯнуковичПрезидент України сподівається, що заплановані на 28 жовтня вибори до парламенту знімуть питання, які виникли в закордонних політиків щодо нашої країни. Таку думку Віктор Янукович висловив на Ялтинській конференції, що була організована Віктором Пінчуком.
Зокрема, керманич сказав: «Зараз наших європейських партнерів турбують питання, що виникли нещодавно. Майбутні вибори повинні все поставити на свої місця. Ми сподіваємось, що шлях співробітництва буде пройдено до кінця».
Також Президент відзначив, що Україна максимально налаштована на партнерство і докладає великі зусилля у відносинах із європейськими державами.
Журналісти, як були присутні на Ялтинській зустрічі відзначили той факт, що Янукович увесь текст читав з паперу та не підводив погляд у залу.
Нагадаємо, Штефан Фюле, який є Європейським комісаром та займається питаннями розширення Європейської політики сусідства наголосив, що відносини Євросоюзу із Україною не зрушаться з місця до того часу, доки не спостерігатиметься прогресу у справах щодо Тимошенко та Луценко. У рамках тієї ж Ялтинської зустрічі Штефан Фюле зауважив, що від того, як Україна просуватиметься в напрямку реформ генпрокуратури і юстиції, як поводитиметься підчас та після виборів (відповідно до міжнародних стандартів), залежатиме й належність держави до певного політичного простору.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх