Breaking News

Главная » Политика » Янукович турбуватиметься про пенсіонерів та інвалідів

Янукович турбуватиметься про пенсіонерів та інвалідів

Офіційний сайт Віктора Януковича опублікував звернення президента до ветеранів та пенсіонерів з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, де зазначається, що основний обов’язок уряду – це захист, підтримка, а також належні гідні умови життя громадян.
«Вже стало доброю, щорічною традицією вшановувати старше покоління, яке своїм ратним подвигом та наполегливою працею створило Україну такою, якою вона є зараз», відзначив Віктор Янукович.
За його словами, соціальні реформи, які запровадив та втілює у життя уряд, вже дозволили підвищити пенсії та страхові виплати, поліпшити роботу соціальних працівників, та соціальних служб в цілому. «Ми підвищили пенсії мільйонам людей похилого віку, забезпечили страховими виплатами тих людей, які постраждали на виробництві (також виплати передбачені членам сімей постраждалих)», — зазначив президент.
За його словами, у наступному році слід очікувати на старт декількох соціальних програм, на збільшення виплат коштів дітям війни, забезпечення житлом чорнобильців, інвалідів війни, а також планується підтримка сімей.
«Як президент, я робитиму все можливе для того, щоб наші соціальні програми реалізувалися у повному обсязі», — підкреслив Віктор Янукович, і закликав всіх із розумінням, повагою та увагою ставитися до людей похилого віку, які проживають поруч із кожним із нас.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх