Breaking News

Главная » Политика » Закон про наклеп повернеться?

Закон про наклеп повернеться?

КіваловСергій Ківалов вважає що після виборів новий склад ВР обов’язково повернеться до закону про наклеп.
«Впевнений, що оновлений склад парламенту повернеться до цього документу, але вже у робочому та спокійному режимі. Та насамперед потрібно переконатися, що наші громадяни чітко розмежовують питання критики та наклепу», — повідомив депутат.
Також Ківалов впевнений, що відповідальність за наклеп обов’язково повинна існувати, але не кримінальна. «Підтримую Журавського у відклику документа, але вважаю, що відповідальність за свої слова повинна передбачатися обов’язково. Не думаю,що кримінальна. Час цього законопроекту ще не прийшов. Було помилкою виносити його на розгляд напередодні виборів», — зазначив він.
«Зараз ситуація із законопроектами, які виносяться на обговорення сприймається виключно з політичної точки зору. Окрім того деякі політики та політичні сили просто піаряться на резонансному питанні. Відклик закону про наклеп повинен заспокоїти суспільство», — підсумував депутат.
Ще один нардеп Володимир Ар’єв вважає, що перед майбутніми виборами найкращим із варіантів було відкликати документ. Він підкреслив, що наразі для влади надзвичайно є важливим щоб вибори визнали легітимними. «У ситуації що склалася, вони злякалися не тільки громадських обурень, а й позицію міжнародних організацій. Зараз ніхто не хоче проблем», — підкреслив депутат.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх