Breaking News

Главная » Политика » Закон про наклеп та позиція президента

Закон про наклеп та позиція президента

Віктор ЯнуковичНа думку експерта Олександра Палія в оточенні українського президента є люди здатні влаштувати саботаж. Таку думку він висловив після заяви Ганни Герман про небажання Віктора Януковича підписувати закон про наклеп. Завдяки цьому небажанню Віталій Журавський (автор документа) вирішив відкликати законопроект.
«Звичайно таке можливо, ми бачимо, що дії деяких політиків прямо залежні від Януковича, тим не менше, трапляються випадки саботажу. В оточенні президента є люди, які намагаються загнати його в кут для того, щоб у нього був лише один вихід – звернутися до Москви. Очевидно, що такі течії існують», — прокоментував політолог.
Також експерт додав: «У президента є можливість контролювати все, але погодьтеся, це дуже складно. Як кажуть: Короля грає оточення, але хто такий оточений король?»
Пан Палій відзначив, що траплялися випадки, коли Янукович накладав на певні законопроекти своє вето через їх несхвалення. Але також можливий і такий варіант, що Адміністрації президента вигідно спочатку подання, а потім відкликання певних законопроектів. Це робиться для того щоб подати Януковича у вигідному світлі.
«Не можна стверджувати що це не спланована «акція» перед поїздкою президента до США. В такому разі він постає у вигляді ліберала, що виступає проти антидемократичного закону», — додав експерт.
Пан Палій, також відзначив, що подібні дії суттєво не вплинуть на імідж президента ні на сході, ні на заході. «Після подібного випадку імідж Януковича може покращитися, але не набагато».

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх