Breaking News

Главная » Политика » Законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму зміниться?

Законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму зміниться?

Олена Бондаренко (нардеп від ПР) в ефірі телеканалу «Інтер» прокоментувала законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму так: «За основу у нашій програмі взята традиційна українська сім?я, в якій є мама, тато, діти. Це наш основний і святий обов’язок – пропаганда правильного, природнього, здорового способу життя, союз між двома протилежностями – чоловіком та жінкою. Ніхто не збирається утискати конституційні права тих осіб, які відрізняються від більшості».
Також нардеп зазначила, що мова йде насамперед про підтримку української родини, її традицій, гармонічних стосунків між жінкою та чоловіком, виховання дітей. Все, що не підпадає під ці засади, що стосується пропаганди способу життя сексуальних меншин – зовсім інші питання.
Нагадаємо, парламент у першому читанні прийняв законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму. Зокрема, пані Бондаренко зауважила, що цей документ може змінитися до другого читання. Можливі деякі поправки та зміни.
«Зазвичай будь-який документ проходить далеко не одне читання. За декілька читань норми, що викликають сумніви, або суперечки змінюють до другого читання», — підкреслила нардеп.
Нагадаємо, прийнятий законопроект не сприйняла європейська спільнота, яка вбачає у ньому утиски сексуальних меншин.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх