Breaking News

Главная » Политика » Завдання для демократичної коаліції на найближчий час

Завдання для демократичної коаліції на найближчий час

Арсеній Яценюк (головний опозиціонер) на прес-конференції, яка відбулася у Чернівцях заявив, що основне завдання демократичної більшості – це новий президент, нова ВР і новий уряд.
Він нагадав, що у минулу п’ятницю, вісім політичних сил, що являються противагою теперішньому уряду підписали угоду, за якою повинні скласти демократичну коаліцію у оновленому парламенті.
«Усі вісім політичних сил підписалися під певним переліком законів, які прийматимуться у Верховній Раді. Даний підпис, яким ми скріпили угоду означає, що і «Свобода» і «Батьківщина» працюватимуть у парламенті», — зазначив Яценюк.
«Щодо інших партій, які не увійшли до демократичної коаліції – мені шкода їх, адже цим самим вони показали, хто за Януковича, а хто проти нього. Але переконаний, пройде час і він розставить все по своїх місцях. Впевнений, до об’єднаної коаліції ще приєднаються мажоритарні кандидати, та політичні сили», — висловив сподівання політик.
Також Яценюк, відповідаючи на запитання про формування уряду новоутвореною демократичною більшістю зазначив, що коаліція формуватиме уряд лише після того, як буде обраний новий проукраїнській президент.
Зокрема він нагадав, що сьогоднішня конституція, яка суттєво набула змін під тиском чинного президента, не дає можливості здійснити будь-які «виправлення» без відома Януковича.
«Завдання нашої демократичної більшості – це новий президент, нова ВР, новий уряд», — підсумував Яценюк.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх