Breaking News

Главная » Политика » Земля – товар, після продажу якого Україні нічого не залишиться

Земля – товар, після продажу якого Україні нічого не залишиться

ЗемляПрийнятий нещодавно Верховною Радою закон про земельний банк викликав обурення деяких політиків. Так, в ефірі 5 каналу Олександра Кужель закликала українських селян ні в якому разі не закладати свої земельні паї у банк.
Зокрема, вона наголосила, що земля в Україні – це останнє, це як те єдине, що бабуся збирає на смерть, адже ніякої промисловості в нас немає. Посилаючись на Всесвітній банк, який означив у майбутньому два страхіття – відсутність їжі і води, пані Кужель зазначила, що український народ повинен зрозуміти – продаж сільськогосподарських земель – це страшний злочин.
«Якщо б ми були владні, розумні люди, ми обов’язково б створили на нашій землі могутню державу, те, що відбувається зараз – це закладання землі. Якщо все відбуватиметься без продажу, буде заклад не тільки земель сільськогосподарського призначення, а й заповідних. А потім це буде просто крадіжка», — додала вона.
Олександра Кужель, також, поділилася інформацією про те, що у селах вже закликають людей підписати папери, які засвідчують згоду закладання землі у банк та звернулася до селян: «Рідні мої! Почуйте! Будьте обережними і не підписуйте додаткових документів до договору оренди власних паїв. Я бачила третій листок до пакета документів, який засвідчує вашу згоду на закладання паю у земельний банк».
Об’єднана опозиція, натомість, пропонує творити земельні кооперативи, які б могли звернутися до земельного банку за допомогою державних ініціатив.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх