Breaking News

Главная » Политика » Життя після виборів за Азаровим

Життя після виборів за Азаровим

Микола АзаровПісля виборів в Україні нічого не «розвалиться і не обвалиться», запевняє прем’єр.
«Коли мене запитують, що буде в країні після виборів, я відповідаю, що те ж саме що і до виборів», — про це Микола Азаров сказав в четвер, 11 жовтня, під час зустрічі із обласною асоціацією місцевого самоврядування у Дніпропетровську.
«У нас не може бути економічної політики до виборів і після», — сказав він, зазначивши, що після виборів нічого не «розвалиться і не обвалиться». Уряд, за словами Азарова, підстраховується, щоб не повторити помилки 2008-го року.
Вже через три тижні українці забудуть про вибори і згадають про більш нагальні питання, вважає прем’єр.
Наприклад, про сільське господарство. Тут як і раніше є над чим замислитися, однак тепер українським фермерам доводиться вирішувати проблеми зовсім іншого рівня. «Зараз проблеми на селі полягають в тому, як забезпечити закупівельні ціни фермерам», — зазначив Азаров. Це відрізняється від проблем 2010-го року, сказав прем’єр. І відразу зазначив, що мова йде про масштабну посуху, що вразила Україну два роки тому.
Зате уряду вперше за 20 років вдалося зупинити скорочення поголів’я великої рогатої худоби. Для цього, щоправда, довелося організувати виплату «селянам дотацій на збереження молодняку ВРХ», — сказав він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх