Breaking News

Главная » Политика » «Життя» у в’язниці Юрія Луценка

«Життя» у в’язниці Юрія Луценка

Політичні висловлювання Луценка по телефону призвели до того, що керівництво колонії відключило телефонний зв’язок. Про цей факт повідомила дружина ув’язненого Ірина Луценко в ефірі телеканалу ТВі.
«Все почалося після того, як Луценко почав дозволяти собі говорити саме про політичні події. До нього прийшло керівництво колонії та попередило, що якщо продовжаться розмови на політичні теми, телефонний зв’язок обірветься», — розповіла пані Луценко.
«Через тиждень 500 ув’язнених, які перебувають у колонії, залишилися без телефонного зв’язку», — зазначила вона.
Також дружина занепокоєна станом здоров’я чоловіка – у нього цироз, гепатит, діабет, підвищений артеріальний тиск – 170/140.
«Чоловік дуже хворий. Внаслідок запалення тронічного нерва (від постійної сирості), він страждає на дуже сильний майже постійний головний біль», — додала пані Ірина. Крім того, таке захворювання, як портальна гіпертензія не дозволяє його печінці природно функціонувати через роздутість вен та непрохідність крові по судинах.
За словами Ірини Луценко її чоловіка заразили гепатитом у СІЗО ще на початку поточного (2012) року.
Нагадаємо, як вже повідомлялося, Державна пенітенціарна служба запевнила, що немає жодних підстав для розгляду питання щодо звільнення Юрія Луценка за станом здоров’я, оскільки його стан задовільний.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх