Breaking News

Главная » Политика » Зустріч Віктора Януковича та Андерса Фог Расмуссена пройшла вдало

Зустріч Віктора Януковича та Андерса Фог Расмуссена пройшла вдало

Андерс Фог Расмуссен (Генсек НАТО) високо оцінив результати проведеної з Віктором Януковичем зустрічі 26 вересня у Нью-Йорку. Він написав про це на власній сторінці у Фейсбуці. А «Укрінформ» передає його висловлювання так: «Це була насправді цікава двостороння зустріч».
Як повідомляє прес-служба НАТО, Генеральний секретар подякував українському президенту за важливий внесок у проведення операцій у Косово та Афганістані під проводом Альянсу.
«Пан Андерс Фог Расмуссен зазначив, що НАТО чітко дотримується своїх зобов’язань і надалі підтримуватиме Україну і надаватиме свою допомогу щодо проведення реформ, а також розвитку подальшого конструктивного співробітництва», — зазначили у НАТО.
Також Генеральний секретар наголосив на позиції членів НАТО, що була оприлюднена на Чиказькому саміті, в якій йдеться про звернення до України щодо вирішення існуючих проблем у судовій системі та забезпеченні повного дотримання верховенства права.
Нагадаємо, Віктор Янукович під час зустрічі у Нью-Йорку із Андерсом Фог Расмуссеном заявив про те, що Україна задоволена динамікою розвитку партнерства із Організацією Північноатлантичного договору.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх