Breaking News

Главная » Выборы » Анатолій Гриценко і передвиборча кампанія

Анатолій Гриценко і передвиборча кампанія

Анатолій ГриценкоНещодавно Анатолій Гриценко, який являється членом Ради об’єднаної опозиції, заявив, що з виборчого списку від ОВ «Батьківщина» можуть бути виключені деякі кандидати. Насамперед це стосується тих висуванців, які не задекларували свої доходи.
Пан Гриценко зазначив, що у разі виникнення ситуацій, коли журналісти знайдуть інформацію про не повідомлені будинки, вілли, запасні аеродроми, чи будь-яку іншу нерухомість, не вказану кандидатом у декларації, він буде змушений ініціювати проведення з’їзду партії, і вилучити нечесного висуванця зі списків (у разі, якщо кандидат не зробить цього сам).
Він також визнав той факт, що кандидати-мажоритарники від партії «Батьківщина» не мають можливості на рівних конкурувати з провладними кандидатами, які балотуються на сході та півдні України у фінансовому плані. «Не мені вам розказувати, скільки фінансових вливань потребують вибори» — зазначив Анатолій Гриценко.
Також депутат наголосив, що волів би мати сильних кандидатів в округах, але, на жаль, не завжди вони є. Якщо ж брати до уваги фінансові спроможності цих людей, то їм набагато складніше, адже вибори – це завжди великі гроші, яких переважно у висуванців з інших, не східних регіонів – обмаль.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх