Breaking News

Главная » Выборы » Андрій Магера про міжнародних спостерігачів

Андрій Магера про міжнародних спостерігачів

Андрій МагераАндрій Магера (заступник голови Центрвиборчкому) вважає, що цьогорічним парламентським виборам не достатньо приділяють увагу міжнародні спостерігачі.
«Наявність спостерігачів на виборчих дільницях, їх зацікавленість у проведенні процесу голосування, виконання своїх прямих обов’язків — значно важливіший факт, ніж наявність на дільницях камер спостереження. Але якоїсь надзвичайно великої уваги яку б приділяли міжнародні організації та спостерігачі поки що не спостерігається. Більше того, на даний момент не зареєстровано навіть й тисячі», — відзначив заступник голови Андрій Магера.
«Згідно із домовленістю з ОБСЄ в Україну повинно приїхати 90 довгострокових та 600 короткострокових спостерігачів. Тому основні подання відповідних документів нас чекають у недалекому майбутньому. Хочу відзначити, що на виборах 2004 року в Україну приїхало близько тринадцяти тисяч міжнародних спостерігачів. Якщо на майбутніх виборах цього року ми матимемо 3 тисячі – це буде добре», — навів приклад пан Магера.
На зауваження про пасивність міжнародної спільноти заступник голови ЦВК відповів, що ОБСЄ та обіцяні цією організацією 600 спостерігачів – це не так вже й мало, але якщо б кожна подібна організація прислала таку кількість зацікавлених у парламентських виборах, можна було б говорити про більше зацікавлення українським виборчим процесом 28 жовтня поточного року.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх