Breaking News

Главная » Выборы » Андрій Парубій закликає прийти на вибори і змінити ситуацію у країні

Андрій Парубій закликає прийти на вибори і змінити ситуацію у країні

Андрій Парубій (нардеп від політичної сили «Наша Україна — Народна Самооборона») заявив, що лише майбутні парламентські вибори змінять ситуацію в Україні і Янукович не призначатиме мерів та депутатів.
Так він прокоментував привселюдну заяву Януковича щодо можливого призначення мером Єнакієве Валерія Олійника (кандидата від Парії Регіонів).
«Якщо ми не змінимо ситуацію 28 жовтня на парламентських виборах, то стане свідками того, що президент призначатиме і мерів, і депутатів, й роздаватиме інші державні посади особисто», — зауважив політик.
Більш того, Парубій наголосив, що саме цей випадок є свідченням того, що куди б не вказала і на що не вказала Партія Регіонів, то так і буде – люди так і проголосують. «Надзвичайно важливою є свідомість. Якщо для людини важлива особиста думка, своя позиція, а ще важливіше – значення цієї позиції та думки для суспільства, значить 28 жовтня всі повинні прийти не вибори і усунути теперішню команду від верховенства у країні», — наголосив він.
Нагадаємо, Віктором Януковичем привселюдно було визначено новим головою Єнакієве Валерія Олійника (можливого кандидата на цю посаду від ПР). Вибори повинні відбутися 16 грудня. Як вже зазначалося, виконуючим обов’язки мера Єнакієве на даний час є Тетяна Богданова (секретар міськради) замість померлого Сергія Рухадзе.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх