Breaking News

Главная » Выборы » Богословська про «подарунки» від регіоналів

Богословська про «подарунки» від регіоналів

Інна БогословськаНещодавно в ефірі 5 каналу Інна Богословська висловила думку, що політики на законних підставах можуть дарувати подарунки виборцям. Вона зазначила, що «презент», який коштує до 17 гривень, не являється підкупом, а, отже, футболки із зображенням того, чи іншого депутата, щоденники з його підписом, та інші речі цілком законно можна дарувати виборцю.
Щодо визнання українськими судами порушень тільки деяких випадків, регіоналка зазначила, що потрібно повністю покладатися на закон. У разі визнання судом підкупу, потрібно ставитися до цього як до підкупу, адже є межі, які можна обійти, і ті, яких обійти не вдасться.
Богословська звернула увагу на те, що електорат не реагує на факт підкупу, а вибори – це не тільки кандидати у депутати, а ще й виборці, які закривають очі на подібні порушення, тому що за 20 років звикли до такого.
Також Богословська (на закид Юрія Гримчака про те, що ПР наразі являється найбільшим порушником) відповіла, що це перебільшено, адже мажоритарними теж не гребують підкупом. «Факти про це збираються і обов’язково будуть оприлюднюватися, але не зараз» — додала вона.
Після відеоролику про підкуп виборців сином Миколи Азарова, Інна Германівна порадила обвинувачам звертатися до суду. «Якщо це дійсно правда, то це порушення, але тільки після того, як його визнає суд. Ваше право йти туди і доводити» — відказала вона.
Нагадаємо, що суд не визнав дії сина Миколи Азарова підкупом (йдеться про роздачу продуктових наборів).

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх