Breaking News

Главная » Выборы » Чи будуть фальсифікації на виборах?

Чи будуть фальсифікації на виборах?

Фальсифікаціі на виборах Нещодавно у Києві відбулася прес-конференція, на якій Євген Копатько – соціолог, оприлюднив дані проведення соціологічного опитування, в ході якого 60% респондентів упевнено заявили, що майбутні вибори не обійдуться без фальсифікацій. Більша частина респондентів впевнена, що фальсифікації, в першу чергу стосуватимуться підкупу, адже це одна із розповсюджених практик.
«Уже із самого початку пересічний громадянин налаштований на фальсифікацію виборів» – зазначив експерт. Хоча опитування після виборів 2011 року показали, що з порушеннями стикалося приблизно 3,3% респондентів. В основному це були плутанина, та неправильні дані у списках; 82,8% опитаних зазначило, що взагалі не стикалися із порушеннями на виборах 2011 року.
Майже такі самі дані фігурують і на останніх місцевих виборах, під час яких порушення виявили 3,8% респондентів, і не помітили фальсифікацій — 72,1%. Як зазначає експерт, фальсифікації не можуть носити масовий характер, адже в разі не визнання результатів голосування, це вдарить по всіх. Євген Копатько упевнений, що зірвані вибори погіршать соціально-політичну ситуацію, а цей фактор являється небезпечним для усіх без виключення кандидатів.
Також експерт відмітив, що рейтинг деяких висуванців,а скоріше його наявність, не з’явиться навіть із суперновітніми «чорними» технологіями.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх