Breaking News

Главная » Выборы » Для кого створюються фальшиві рейтинги?

Для кого створюються фальшиві рейтинги?

Ірина Бекешкіна (голова правління фонду «Демократичні ініціативи») в ефірі телеканалу ТВі висловила думку, що фальшиві рейтинги ніяк не впливають на електорат, але суттєво впливають на спонсорів.
«Є один надзвичайно важливий момент, про який ще досить давно зазначав Видрін – ось такі «рейтинги» насправді жодним чином не впливають на виборців, але для спонсорів вони є дуже важливими», — пояснила експерт.
Варто зазначити, що за словами Бекешкіної, телебачення часто транслює вигадані рейтинги: «З’являються нікому невідомі у соціології особи, які приписують якісь дослідження невідомим інститутам, а скоріше «конторам», які до соціології не мають абсолютно ніякого відношення, і оголошують якісь незрозумілі рейтинги», — наголосила соціолог.
Нагадаємо, результати опитування, яке спільно провели Київський міжнародний інститут соціології та фонд «Демократичні ініціативи» показали, що у разі проведення виборів наприкінці вересня, до Верховної Ради потрапили б (подолали 5% бар’єр) «Регіонали» — за яких готові проголосувати 23,3% виборців, «УДАР» — 16% опитаних, «Батьківщина» – за неї готові віддати свої голоси 15,1%, ВО «Свобода» – із результатом у 5,1% та комуністична партія із 10,1% голосів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх