Breaking News

Главная » Выборы » Для «Собору» передвиборчі перегони закінчено

Для «Собору» передвиборчі перегони закінчено

Партія СоборВолодимир Огризко (представник УП «Собор») розповів, що його політична сила не прийматиме участь у передвиборчих перегонах через брак фінансування, часу, а також через тиск з боку влади.
«Один з перших факторів – це брак часу, другий – фінансування, третій – тиск з боку влади. Зараз наша команда працює як на пожежі. У разі зняття з передвиборчих перегонів у нас буде час все спокійно обміркувати та тверезо й спокійно формувати свою політичну силу. Ми маємо намір працювати розумно та стабільно», — сказав він.
Політик переконаний, що фінансове питання також з часом можна буде вирішити шляхом співпраці з громадськістю. «Наші закони говорять про те, що без грошей у політиці робити немає чого. На мою думку дану проблему слід вирішувати шляхом порозуміння та дієвого зв’язку з активістами та громадськими організаціями. У цьому випадку ми вийдемо на широкий простір до великого загалу, який зрештою зрозуміє, хто говорить, а хто реально щось робить», — зауважив Огризко.
«У разі створення платформи у районних та обласних центрах ми можемо розраховувати на серйозну суспільну підтримку і економити величезні кошти, які зараз викидаються на порожні політичні ролики, біл-борди та рекламу», — пояснив «соборівець».
Нагадаємо, 13 жовтня партія «Собор» оголосила про своє зняття з передвиборчих перегонів через те, що за результатами соцопитувань не долає 5% бар’єр для проходження у парламент. Представники політичної сили закликали своїх прихильників голосувати за опозицію.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх