Breaking News

Главная » Выборы » Додаткові витрати на охорону камер спостереження

Додаткові витрати на охорону камер спостереження

Нововведення Кабінету міністрів — камери спостереження на виборчих дільницях — уже в половині виборчкомів встановлені. Але у вітчизняних спостерігачів і місцевих влад виникла проблема — хто буде охороняти нові ноутбуки і камери від злодійства.
«Раніше виборчі дільниці закривалися максимум на ключ, так як там небуло нічого цінного. Тепер місцева влада зіткнулися з проблемою охорони приміщень, адже там в половині випадків встановлені камери спостереження і комп’ютери», — зазначив Олександр Черненко (глава управління Комітету виборців України).
Як зазначив спостерігач, встановлені в сільських клубах і школах нові пристрої, складають цінність для місцевих жителів.
«На установку камер було виділено вже не мало коштів, тепер з’явилася ще додаткова стаття витрат — охорона встановленого обладнання», — зазначив Черненко.
Місцеві комісії по можливості встановлюють охорону — як співробітників міліції так і людей на громадських засадах.
Нагадаємо, компанія «Сітронікс», яку уряд відібрав для організації відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів у Раду, 24 вересня почала установку обладнання. За три дні були встановлені камери на 10% ділянках.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх