Breaking News

Главная » Выборы » Домовленості та «рокіровки» у передвиборчих перегонах

Домовленості та «рокіровки» у передвиборчих перегонах

З’їзд, який провела ВО «Свобода» у неділю, вирішив, що не зніматиме своїх кандидатів-мажоритарників. Андрій Іллєнко (член політради політичної сили) повідомив про це в ефірі телеканалу ТВі.
Він, зокрема, зазначив, що на всіх округах (а їх нараховується 35) висуванці від «Свободи» узгоджені з кандидатами від опозиції, а також мають більш суттєві шанси на перемогу, ніж кандидати від партії Кличка.
Також Іллєнко висловив думку, що запропонований обмін є «абсолютно нереальним». «Від «УДАРу» по Києву є два непрохідних кандидата, прізвища яких мені навіть невідомі. І їх пропонують залишити, а 7 наших висуванців, які перемагають на своїх округах – зняти. Я вважаю, що ні Олександр Бригинець, ні Ксенія Ляпіна не повинні знімати свої кандидатури», — зазначив він.
Також Іллєнко додав, що не бачив результати соцопитувань, за якими «Батьківщина» та «УДАР» роблять якійсь висновки щодо рейтингу висуванців. Він прокоментував зняття кандидатури від «УДАРу» у Рівненській області на користь Віктора Матчука як зміну на особу, яку важко назвати опозиційним кандидатом та яка має тісні моменти із владою. Хоча всі знають, що там (єдиним кандидатом від опозиції) є «свободівець», який має хороші рейтинги та всі шанси на перемогу.
Водночас Іллєнко додав, що «Свобода» жодних претензій до «УДАРу» немає, просто Кличку потрібно було раніше домовлятися із «Батьківщиною», до того, як це зробила «Свобода».

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх